Warsztaty wielkanocne – sprawozdanie

   W dniach 19.02.2013 – 19.03.2013 w naszej szkole odbyły się Warsztaty Wielkanocne. Spotkania odbywały się we wtorki w godzinach 13.30 – 16.00. Wzięły w nich udział dziewczęta z klas III – VI. Każda z uczestniczek otrzymała komplet materiałów niezbędnych do wykonania wielkanocnych ozdób. Program warsztatów obejmował artystyczne zdobienie i malowanie jajek styropianowych, tworzenie kartek i palm wielkanocnych. Mając do dyspozycji różnorodność materiałów m.in.: specjalne nożyczki, dziurkacze, papier o różnej fakturze, farby akrylowe, preparaty do decoupage, serwetki papierowe z motywami wielkanocnymi, wstążki, piórka, sizal, wstążki, taśmy pasmanteryjne, narzędzia takie jak pistolet klejowy oraz maszynkę Big Shot, uczestniczki stworzyły własnoręcznie piękne ozdoby. Niektóre z wykonanych prac zostały zaprezentowane podczas Kiermaszu Wielkanocnego.

    Na zakończenie warsztatów odbył się konkurs na ozdobę wielkanocną. Do konkursu zgłoszono 13 prac. Były wśród nich palmy, pisanki i stroiki. Prace wykonane były różnymi  technikami. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

    Warsztaty były bezpłatne. Fundusze na zakup materiałów niezbędnych do wykonania prac oraz nagród na konkurs zostały pozyskane od Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Turośni Kościelnej.

Organizator warsztatów: Elżbieta Puścian

Zdjęcia z warsztatów

Reklamy
By sptdolna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s